Sonya Cream to Powder Foundation

sonya-cream-to-powder-foundationCOD: 107-116,             Pret: 33,23 EUROshopping-cart
           182, 183

Vrei mai ieftin?Wink

Vei arăta minunat folosind una dintre cele 12 nuanţe naturale de fond de ten compact, cu textură pudrat-cremoasă şi grad natural de acoperire, din Sonya Colour Collection, linia produselor de machiaj pe baza de Aloe Vera.

Creat de Forever Living Products pentru a evidenţia tonurile naturale ale tenului, fondul de ten compact Sonya Cream to Powder Foundation, prin textura sa fină şi compoziţia sa deosebită, vor conferi un finish catifelat, fin, mat, ideal oricărui tip de piele.

DISPONIBIL IN 12 NUANŢE:

 

  • porcelain-sonya-cream-to-powder-foundationPorcelain (cod 107).

 

  

 

 

  • Soft Ivory (cod 108).soft-ivory-sonya-cream-to-powder-foundation

 

 

  

 

 

  • Rose Beige (cod 109).rose-beige-sonya-cream-to-powder-foundation

 

 

 

  

 

  • Sunset Beige (cod 110).sunset-beige-sonya-cream-to-powder-foundation

 

 

 

 

  

  • Fawn (cod 111).fawn-sonya-cream-to-powder-foundation

 

 

 

 

  

  • Butter (cod 112).butter-sonya-cream-to-powder-foundation

 

 

 

 

  

  • Golden Sun (cod 113).golden-sun-cream-to-powder-foundation

 

 

 

  

 

  • Mocha (cod 114).mocha-sonya-cream-to-powder-foundation

 

 

 

  

 

  • Raisin (cod 115).raisin-sonya-cream-to-powder-foundation

 

 

  

 

 

  • Chocolate (cod 116).-chocolate-sonya-cream-to-powder-foundation

 

 

  

 

 

  • Natural Beige (cod 182).natural-beige-sonya-cream-to-powder-foundation

 

 

  

 

 

  • Vanilla Bisque (cod 183).vanilla-bisque-sonya-cream-to-powder-foundation

 

 

 

 

 

 

TRUCURI:

  • Pentru alegerea nuanţei potrivite se va utiliza selectorul de culori Sonya Foundation Selector.
  • Se pot efectua retuşuri oricând, pe parcursul zilei, produsul fiind ambalat practic într-o casetă neagră, elegantă şi uşor de transportat.
  • Gradul de acoperire al fondului de ten poate varia după caz (fin/insesizabil sau total/maxim).
  • Pentru un aspect impecabil, satinat, fondul de ten Sonya Cream to Powder Foundation trebuie uniformizat atent.

INGREDIENTE: Trigliceridă caprilică / caprică, octildodecanol, feniltrimeticon, ciclopentasiloxan, talc, ciclohexasiloxan, metil metacrilat / glicol dimetacrilat crospolimer, lanolină, ceară de albine (Cera alba), ceară Candelilla (Euphorbia cerifera), ozocherită, ceară de Carnauba (Copernicia cerifera), polimetilmetacrilat, ulei din seminţe de soia (Glycine soja), extract din frunză de Aloe barbadensis, extract de alge, etoxidiglicol, tocoferil acetat, propilparaben, triclosan. [+/- (poate conţine): dioxid de titan (CI 77891), oxizi de fier (CI 77491, 77492, 77499)].

MOD DE UTILIZARE: Tenul se pregăteşte pentru machiaj, efectuându-se demachierea-curăţarea, tonifierea şi hidratarea cu una dintre trusele Aloe Fleur de Jouvence sau Sonya Skincare Collection . Fondul de ten Sonya Cream to Powder Foundation se va aplica prin mişcări specifice, cu începere de la mijlocul feţei spre exterior şi omogenizare la nivelul liniilor de demarcaţie, înainte de aplicare, produsul necesită fluidificarea texturii, iar finisarea va fi efectuată numai cu ajutorul buretelui cosmetic uscat.

  • Contribuie la hidratarea, catifelarea şi calmarea epidermei.
  • Disponibil în 12 nuanţe, potrivite oricărui tip de ten şi oricărui fototip.
  • Disponibil în tonuri calde şi reci.
  • Conţine Aloe vera.
  • Conferă aspect natural.
  • Ambalaj practic.