Sonya Lipstick

sonya-lipstickCOD: 117 - 130,               Pret: 19,78 EUROshopping-cart
           201, 202

Vrei mai ieftin?Wink

Rujul Sonya conferă buzelor frumuseţe, menţinere îndelungată a culorii şi luciu deosebit, datorită texturii sale cremoase, pe bază de Aloe Vera. Disponibil într-o gamă de 16 nuanţe, cu tonuri deschis-pastelate sau profund dramatice, Sonya Lipstick este potrivit oricărui tip de machiaj.

Conţine ingrediente vitale pentru protejarea şi hidratarea buzelor, menţinându-le suple şi catifelate.

Pentru un look desăvârşit, se recomandă aplicarea rujului cu pensula specială pentru buze, în straturi succesive.

  • Menţinere îndelungată, nu usucă buzele.
  • Nuanţele pot fi combinate pentru obţinerea unor noi culori.
  • Este un produs al Sonya Colour Collection, linia produselor de machiaj pe bază de Aloe Vera, creată de Forever Living Products.

DISPONIBIL ÎN 12 NUANŢE CREMOASE ŞI 4 NUANŢE SIDEFATE:

  • Sheer Peach Fuzz (cod 117),sheer-peach-fuzz-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Coffee Cream (cod 118),coffee-cream-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Barely Pink (cod 119),barely-pink-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Sheer Bliss (cod 120),sheer-bliss-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Sheer Chocolate Kisses (cod 121),sheer-chocolate-kisses

 

 

 

 

 

 

  • Almond (cod 122),almond-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Pink Champagne (cod 123),pink-champagne-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Dusty Rose (cod 124),dusty-rose-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Brandy Ice (cod 125),brandy-ice-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Wineberry (cod 126),wineberry-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Deepest Love Red (cod 129),deepest-love-red-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Porsche Red (cod 130),porsche-red-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • *Hologram (cod 127),hologram-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • *Solid Gold (cod 128),solid-gold-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • *Crystal Plum (cod 201),crystal-plum-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • *Pink Reflection (cod 202).pink-reflection-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

  

* nuanţe sidefate

INGREDIENTE (Brandy Ice, Dusty Rose, Porsche Red, Coffee Cream, Barely Pink, Hologram, Peach Fuzz, Pink Reflection, Chocolate Kisses, Wineberry, Sheer Bliss, Solid Gold):
Ulei din seminţe de ricin (Ricinus communis), octildodecanol, izopropillanolat, ceară Candelilla (Euphorbia cerifera), ulei de laonolină, polizobutenă, miristat de izopropil, ceară de Carnauba (Copernicia cerifera), octildodecilstearoil stearat, ulei de avocado (Persea gratissima), ceară de albine (Cera alba), ozocherită, ulei din seminţe de soia (Glycine soja), extract din frunză de Aloe barbadensis, ulei din flori de romaniţă (Anthemis nobilis), extract de alge, etoxidiglicol, etilhexilmetoxicinamat, acetat de tocoferil, butilparaben, propilparaben. [+/- (poate conţine): mică, dioxid de titan (CI 77891), oxizi de fier (CI 77491, 77492, 77499), Red 6 Lake (CI 15850), Red 7 Lake (CI 15850:1), Red 33 Lake (CI 17200), Yellow 5 Lake (CI 19140)].

INGREDIENTE (Almond, Deepest Love, Pink Champagne):
Ulei din seminţe de ricin (Ricinus communis), octildodecanol, izopropillanolat, ceară Candelilla (Euphorbia cerifera), octenilsuccinat de aluminiu, ulei de laonolină, polizobutenă, miristat de izopropil, ceară de Carnauba (Copernicia cerifera), octildodecilstearoil stearat, ulei de avocado (Persea gratissima), ceară de albine (Cera alba), ozocherită, ulei din seminţe de soia (Glycine soja), extract din frunză de Aloe barbadensis, ulei din flori de romaniţă (Anthemis nobilis), extract de alge, etoxidiglicol, etilhexilmetoxicinamat, acetat de tocoferil, butilparaben, propilparaben. [+/- (poate conţine): mică, dioxid de titan (CI 77891), oxizi de fier (CI 77491, 77492, 77499), Red 7 Lake (CI 15850:1), Red 33 Lake (CI 17200), Yellow 5 Lake (CI 19140)].